Kapat
Türkçe English
×

Hakkımızda


 

The Brand heydogo

 

heydogo, evcil hayvanlar için tasarlanmış bir yaşam stili markasıdır. Tasarımın hayatlarımızı iyileştirme gücü olduğuna inanıyor, tasarımın merkezine evcil hayvanları alarak, tüm tasarım süreçlerimize onların istek ve ihtiyaçlarını anlayarak başlıyoruz. Markanın vizyonunu, endüstriyel tasarım ve moda tasarımı perspektiflerini birleştirmek olarak tutuyor, böylelikle inovatif, işlevsel ve rahat ürünlerimizin aynı zamanda stil sahibi olmasını sağlıyoruz. Konsept tasarımından prototiplemeye,  malzeme seçiminden üretime her aşamada, her detay için titizlikle çalışıyor, size yalnızca ihtiyacınız olan değil, kullanırken keyif alacağınız ürünler sunmaya çalışıyoruz. Tüm bunları yaparken, dünyayı daha sürdürülebilir bir yer yapma idealimizden asla taviz vermiyoruz!

 

 

 

 

Tasarım Değerleri

 

Bunu biliyor muydunuz? Evcil hayvanlar için ürünlerde ne yazık ki güvenlik standartları yoktur. Biz de kendimizinkini geliştirdik!

Evcil hayvanınızın rahatının ve güvenliğinin her kuvvete dayanabilecek bir gezdirme tasması(aslında bunu da yaptık) yapmaktan daha fazlasını gerektirdiğine inanıyoruz. Bu sebeple tasarım ekibimiz, ürünlerimizin her detayına özen göstererek, sizin yalnızca evcil hayvanınızla paylaştığınız özel anlara odaklanabilmenizi hedefliyor.

 

GÜVENLİ MALZEME

Evcil hayvanlar için zararlı olabilecek her türlü malzemeden uzak duruyoruz, özellikle de toksik maddeler ve boyalardan.

MİNİMUM RİSK

Minimum risk için tasarımları minimal tutuyoruz, küçük, gereksiz parçalardan uzak duruyoruz.

DAYANIKLILIK TESTLERİ

Hangi ürün olursa olsun bir düzine testten geçirip, siz ve evcil hayvanınız için güvenli olduğuna emin olmadan durmuyoruz.


heydogo.com © 2023 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret Yazılımı ile hazırlanmıştır